Transport dostępny w dowolne miejsce o każdej porze.


Zadzwoń teraz

+48 500 306 318

Zamów teraz

W przypadku wybrania liczby osób większej niż 8, prosimy o informację z dokładną liczbą pasażerów

Wysoki standard – Niska cena
W pełnej gotowości do jazdy z Tobą – 24/7


Sprawdź dokąd jeździmy

ZDo1-4 osoby, PLN1-4 osoby, EUR5-8 osób, PLN5-8 osób, EUR
KRAKÓW BALICE AIRPORTKRAKÓW CENTRUM79199925
KRAKÓW BALICE AIRPORTWIELICZKA992511928
KRAKÓW BALICE AIRPORTOŚWIĘCIM2496526970
KRAKÓW BALICE AIRPORTOLKUSZ1604018045
KRAKÓW BALICE AIRPORTRZESZÓW /LOTNISKO699175719179
KRAKÓW BALICE AIRPORTKATOWICE2997532982
KRAKÓW BALICE AIRPORTCZĘSTOCHOWA599150629157
KRAKÓW CENTRUMKRAKÓW BALICE AIRPORT79179925
KRAKÓW CENTRUMWIELICZKA69248925
KRAKÓW CENTRUMOŚWIĘCIM2496526970
KRAKÓW CENTRUMOLKUSZ1604018045
KRAKÓW CENTRUMRZESZÓW689172699175
KRAKÓW CENTRUMKATOWICE2997532982
KRAKÓW CENTRUMCZĘSTOCHOWA599150629157
KATOWICE PYRZOWICE AIRPORTKRAKÓW CENTRUM39999429107
TRANSFER KRAKÓW CENTRUMWIELICZKA ( Z POSTOJEM 4h)1995021955
TRANSFER KRAKÓW CENTRUMAUSCHWITZ-BIRKENAU (Z POSTOJEM 4h)449112479120
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMBERLIN18504521950487
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMBIELSKO-BIAŁA3699239999
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMBRATYSŁAWA14903721500375
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMCIESZYN469117499125
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMKIELCE459115489122
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMKROSNO699175720180
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMKRYNICA ZDRÓJ559140579145
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMLUBLIN11002751150288
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMŁÓDŹ9992501030258
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMMYŚLENICE1493715939
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMNOWY SĄCZ39999420105
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMOSTRAWA649162669167
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMPRAGA15903971600400
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMRADOM799199829207
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMTARNÓW2997532982
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMTYCHY3498736992
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMWARSZAWA CENTRUM / AIRPORT OKĘCIE11502881250312
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMWROCŁAW AIRPORT/CENTRUM11002751200300
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMWADOWICE1994922957
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMZAKOPANE3699239999

Wynajem samochodu

 Do 4 os. PLNDo 4 os. EUR5-8 os. PLN5-8 os. EUR
Wynajem samochodu z kierowcą do 5h, limit 150 km450110500125
Wynajem samochodu z kierowcą do 8h, limit 200 km550135650160
Wynajem samochodu z kierowcą do 10h, limit 250 km800200900225

Dla naszych stałych klientów,
oferujemy 5% zniżki


Nasi stali klienci cieszą się zniżkami. Im dłużej z nami jesteś, tym większe zniżki możesz otrzymać.





Transport dla klientów indywiduanych


Będąc w trasie – na stanowisko pracy, w interesach, na zakupy, do znajomych, rodziny czy na wakacje – nasi klienci wybierają nas na towarzysza swojej krótkiej lub długiej podróży.


Transport do miejsc wartych zobaczenia


Wycieczka w niezwykłe miejsca, o wartości historycznej, religijnej lub estetycznej wymaga odpowiedniej oprawy od samego początku.
Przykładami takowych w naszym rejonie są: Muzeum Auschwitz-Birkenau, Fabryka Schindlera, Zamek Wawel, Kopalnia Soli w Wieliczce, Browary Tyskie.

By dotrzeć na miejsce spokojnie i w dobrym stylu, z przyjemnością zawieziemy Państwa oraz osoby towarzyszące do punktu docelowego. Po skończonej wizycie, odstawimy we wskazane miejsce. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do naszej oferty dołączyliśmy również pakiety wycieczkowe. Szersze informacje są dostępne na stronie: Adventure Searcher


Transport w biznesie



W prowadzeniu interesów kładziemy nacisk na niezawodność. Zdajemy sobie sprawę, że liczy się czas oraz adaptacja do zmieniających się potrzeb, a komfort podróży stanowi dodatkowy atut. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu, zyskaliśmy stałych partnerów i świadczymy stałe usługi dla przedsiębiorstw oraz pracowników wielku firm.

Flota



Samochody dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, dowiozą Państwa wygodnie do celu. Dysponujemy nowoczesnymi autami do transportu indywidualnego oraz dla większych grup. Nasi kierowcy doskonale znają topografię terenu, mają ogromne doświadczenie w branży i stanowią kluczowy element wśród klientów wracających by ponownie skorzystać z naszych usług.





Lotniska oraz eventy



W naszej ofercie min. dojazdy na lotnisko, spotkania towarzyskie, przyjęcia okolicznościowe. Oferujemy transport z dowolnego punktu, w wybrane miejsce.
Porty lotnicze Kraków-Balice, Katowice-Pyrzowice czy Rzeszów-Jasionka są najczęściej przez nas obsługiwanymi.

Pomoc w dotarciu do punktu spotkań biznesowych, do pracy, na wieczory panieńskie, spotkania rodzinne – w zależności od potrzeb, służymy pomocą.

O nas

AS Transfers, pomaga swoim pasażerom przemieszczać się w obrębie polskich lotnisk,
w tym Kraków-Balice, Katowice-Pyrzowice, Rzeszów-Jasionka.
AS Transfers specjalizuje się również w wycieczkach - głównie w okolicach Krakowa. Proponujemy wysokiej jakości usługi turystyczne (w tym wycieczki jednodniowe), do niezwykłych miejsc w Polsce, jak Wieliczka, Oświęcim, Zakopane.

Wszyscy nasi kierowcy doskonale znają topografię terenu i są cenionymi specjalistami w swojej profesji.

Życzymy udanej podróży.